JAK ONI ŻARTUJĄ Z NAS STOSUJĄC PRZY TYM NIEŚWIADOMIE SAMOZAORANIE

„Nieważne kim jesteś. Za tysiąc lat jak cię odkopią i tak stwierdzą: O! Kości!”

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Lewacy wraz z LGBT+ mają taki właśnie oto żarcik z nas prawaków. Mówi nam on to, że nie da się po kościach określić płci ich właściciela. A jednak:

Według Andrzeja Czubaka (antropologa sądowego*) z Pracowni Daktyloskopii i Antropologii Sądowej** Instytutu Ekspertyz Sądowych*** ale nie tylko według niego bo i według wielu innych uczonych (jak nie wszystkich – pomijając tych lewackich, którzy nagle zmienili zdanie, bądź do nauki dopiero weszli po lewackich studiach): ze szkieletu można odczytać wiek, płeć i schorzenia osoby, a także odtworzyć z czaszki wygląd jej twarzy, dzięki rekonstrukcji plastycznej.

Najpierw Ci kretyni wymyślili sobie tysiąc i jedną płeć, potem zaczęli mieszać w nauce, a na końcu wymyślili sobie kawał/żart/dowcip z normalnych ludzi. Jeżeli wierzy się w te brednie o płciach to tak, kawał może i śmieszyć takiego troglodytę ale każdy normalny człowiek rozumie, że to czysty idiotyzm. Jest to samozaoranie poziomu najwyższego!

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę również z tego jaką moc mają memy**** – ludzie często czerpią informacje właśnie z nich. Przykładowo partia polityczna Nowoczesna w 2017 roku wydała trzydzieści tysięcy złotych na produkcję memów.

Reasumując: Głupota przemawiająca przez lewaków jednak nie zna granic!

——————————————————————————————————————–

*Antropolog sądowy to osoba zajmująca się identyfikacją analizowanych szczątków kostnych.

**W Pracowni Daktyloskopii i Antropologii Sądowej badane są ślady i materiał ludzki (ślady daktyloskopijne, wizerunki osób oraz kości).

***Instytut Ekspertyz Sądowych jest instytucją zajmującą się opiniowaniem dla potrzeb wymiaru sprawiedliwości, prowadzeniem badań naukowych i prac badawczo-rozwojowych oraz szkoleń z zakresu nauk sądowych.

****Mem jest to obrazek o charakterze humorystycznym, w którym elementy ikoniczne współwystępują z elementami tekstowymi.

Grafika wyróżniająca wygenerowana przy użyciu Hotpot.

KOLEJNA CZĘŚĆ: OPOWIEŚCI Z ŻYCIA WZIĘTE (CZĘŚĆ TRZECIA)

5 1 głosowanie
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

1 Komentarz
Najstarszy
Najnowszy Najwięcej głosów
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
Abus
Abus
2 miesiące temu

To są ludzie wykolejeni i spaczeni do granic możliwości. Żadne z ich wymysłów już mnie nie zdziwi

1
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex