JAK ROZPOZNAĆ LEWAKA (PORADY PRAKTYCZNE)

Zapoznam Was teraz ze sztuką tajemną jaką jest rozpoznawanie lewaka w osobo-postaciach nas otaczających…

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

ROZMOWA

W zasadzie jest to rzecz bardzo prosta. Mam dwa niemal niezawodne sposoby na to. Jednym z nich jest użycie wyrażenia: „Z lewakami nie rozmawiam!” podczas rozmowy lub tuż przed nią gdy jakiś tępy lewacki łeb zacznie atakować cię werbalnie* na ulicy. Gdy zacznie cię wyzywać po tym od prawaka, faszysty, ksenofoba, PiSowca itd. to jesteś w domu! Już wiesz z kim masz do czynienia – czy ze zwykłym frustratem, czy z lewakiem. Gdy jednak nie jesteś atakowany, a po prostu z kimś rozmawiasz, wtrąć coś niemiłego o LGBT+**. Gdy wtedy zostaniesz zaatakowany przez rozmówcę dla pewności użyj wyrażenia: „Jak ja nie lubię lewaków…”. Od razu powinno stać się to samo co przy wyrażeniu: „Z lewakami nie rozmawiam!”. Rzecz jasna nie są to metody 100% wolne od pomyłek, wszak istnieją jeszcze pożyteczni idioci. Dlatego pamiętajcie o marginesie błędu!

Lewak bardzo często lubi bezpodstawnie oskarżać ludzi o agresywne zachowanie względem niego lub innej, nawet obcej mu osoby. Wręcz uwielbia wtrącać się nie do swoich spraw! A gdy sytuacja rozwinie się na tyle, że staje się niebezpieczna (najczęściej przez niego samego, przez podsycanie konfliktu), po prostu czmycha w siną dal jakby nigdy nic. Wydaje mi się, że czerpie z tego chorą przyjemność. W ten sposób doprowadza do tego by jego bezpodstawne oskarżenia o agresję miały pokrycie. Nie daj się więc sprowokować bo wygra! Każdy z nas wie jacy oni są delikatni. Wystarczy taka mała porażka i cały tydzień spędzi na płaczu, wtulony do swojego pluszaka z dzieciństwa, zażywając Valium, a nawracające migreny rozłupią mu łeb.

Globalista często mówi niezrozumiale dla nas ludzi normalnych, jakby mamrotał coś w dziwnym slangu oraz często wtrąca zagraniczne wyrazy (zazwyczaj angielskie). Czasem robią tak też osoby normalne, mieszkające za granicą lub dzieciaki oglądające różnego rodzaju „TikToki”.

Najprościej jest go rozpoznać gdy po prostu wtrąca się do rozmowy (lub to my wtrącimy się do rozmowy) i snuje swoje chore opowieści ze swojego wyimaginowanego uniwersum.

WYGLĄD

Tutaj rzecz jest mniej skomplikowana, ponieważ z lewakiem utrzymujesz tylko kontakt wzrokowy aczkolwiek istnieje również możliwość pomyłki. Lewak zawsze może ubrać się normalnie z jakichś powodów sytuacyjnych, a nawet nie robić dziwacznego lewackiego makijażu z tych samych powodów. W kategoriach „wyglądu” mieści się zarówno ubiór jak i fryzura, makijaż etc.. Zacznijmy jednak od rzeczy najprostszej czyli od makijażu.

Makijaż zazwyczaj ma bardzo ostry, na „pół twarzy” z dużą ilością niepasujących do siebie kolorów.

Często to wygląda tak jakby osoba malowała się w trzęsącej się windzie lub jadącym pociągu i miała ograniczoną paletę barw o różne odcienie kolorów bazowych.

Fryzura globalisty również odchodzi od norm społecznych. Często są to fryzury krótkie – „na chłopaka” u kobiet oraz specyficzny koczek u mężczyzn. To nie wszystkie fryzury oczywiście! Jednak jest

ich zbyt dużo by wszystkie omówić. Oczywiście farbowanie włosów na różne, zazwyczaj jaskrawe, nie typowe dla naturalnego koloru włosów barwy to też ich domena. Mężczyźni często na czajnikach mają artystyczny nieład, kobiety jednak są praktycznie zawsze „ulizane”.

Ubiór lewaka jest zazwyczaj bardzo specyficzny. Głównie są to kolorowe ubrania, wiszące na nim jak szmata na szczotce, nie dopasowane buty do spodni, spodnie do bluzki itd.. Bardzo lubi ubierać się w sklepach z tzw. hipisowską modą tj. sklepach z odzieżą indyjską (dotyczy tylko kobiet). Lubi również nosić na sobie specyficzne dla niego wisiory oznaczające przynależność do grupy imbecyli takich jak on sam oraz przebierać się za zdziwaczałe postacie z mang i anime.

Reasumując: Ogólnie lewaka jest bardzo ciężko wykryć gdyż może być dobrze zakamuflowany i mieć różne cechy człowieka normalnego, wszak też jest człowiekiem takim jak my pod względem fizjologicznym oraz anatomicznym. Jednak z upływem czasu i częstym obcowaniem z nimi będziecie czuć podświadomie z kim macie do czynienia. Oczywiście nadal nie w 100% ale będą to niemal zawsze trafne odczucia.

——————————————————————————————————————–

*Agresja werbalna występuje wtedy, gdy w stosunku do innych używane są przez napastnika przezwiska, wyzwiska, przekleństwa, groźby, pokazywane są obraźliwe jednoznaczne gesty, oskarżanie, plotki, przedrzeźnianie, robienie min oraz krzyk.

**LGBT+ to skrótowiec oznaczający osoby o innej od większościowej orientacji psychoseksualnej i/lub tożsamości płciowej: lesbijki (L), gejów (G), osoby biseksualne (B) i transpłciowe (T). Natomiast skrótowiec LGBTQIAP odnosi się także do osób queer (Q), interpłciowych (I), aseksualnych (A) i panseksualnych (P).

Grafika wyróżniająca wygenerowana przy użyciu Hotpot.

KOLEJNA CZĘŚĆ: JAK POKONAĆ LEWAKA W POTYCZCE SŁOWNEJ (PORADY TAKTYCZNE)

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex