LEWAK LEWAKOWI WILKIEM

Co dzieje się w głowie lewaka tego nie wie nawet on sam, jednak spróbujmy to jakoś przeanalizować… Kyrie eleison*! Ale temat sobie wybrałem…

Zajmiemy się jednak tylko jednym zagadnieniem w tym temacie, żebyśmy przypadkiem nie wylądowali na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej lub w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych:

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Lewak lewakowi wilkiem czyli co się z nimi dzieje gdy nie zgadzają się ze sobą w 100%.

O tyle o ile lewak dotowany ma zawsze jedno, zmienne podejście do tematu w zależności od tego co każe mu myśleć lewak ideowy to istnieje jednak problem z lewakami pospolitymi oraz z częścią pożytecznych idiotów – z częścią, ponieważ nie wszyscy są opłacani przez lewaków ideowych jak aktywiszcza (przy czym ci są w całości dotowani).

Lewak pospolity często po prostu jest chory psychicznie, a do tego podatny bardzo na manipulacje, stąd też te jego projekcje astralne się biorą.

Pożyteczny idiota natomiast jest podatny na manipulację – w większości. Część z tej swoistej „sekty” jest niestety również opłacana (szerzej rodzaj tego „lewaka” omówię w następnym rozdziale).

Pomyślcie co dzieję się zatem gdy naprzeciw siebie staną aktywiszcza i lewacy ideowi, czy w zamian za nich pożyteczni idioci. To zakrawa niemalże na wojnę światów w wykonaniu lewak kontra prawak. Jedni z drugimi licytują się, kto jest lepszym (prawdziwszym) lewakiem, lżą sobie od faszystów… a to wszystko potrafi rozpocząć się przez jedną, jedyną niezgodność w postrzeganiu przez nich lewackiego utopijnego uniwersum. Tam naprawdę dochodzi do niezłego gwałtu na zwojach mózgowych (na czym? hmmm…)! Cieszę się z całego serca, że my prawacy nie podchodzimy w ten sposób do siebie nawzajem!

Reasumując: Niech to będzie swoistego rodzaju lekcją dla nas prawaków – tyle i aż tyle w podsumowaniu!

——————————————————————————————————————–

*Kyrie eleison (Panie, zmiłuj się) – między innymi jest to forma wołania błagalnego występująca w Starym Testamencie.

Grafika wyróżniająca wygenerowana przy użyciu Hotpot.

KOLEJNA CZĘŚĆ: POŻYTECZNI IDIOCI

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex