NAJBARDZIEJ PODATNE SĄ DZIECI!

Lewacy i władza autorytarna zawsze będą uderzały tam gdzie najbardziej Was zaboli. Z różnych przyczyn: by was zmiękczyć, zdusić, czy zniewolić ale również by indoktrynować Wasze dzieci – produkować sobie przyszłych wyborców, niewolników. Dziecku wmówisz praktycznie wszystko! Będąc samemu/samej najcenniejsze jest dla Ciebie własne życie. Mając swoją drugą połówkę zaczynasz pojmować rzeczy już nieco inaczej, od teraz życie Twojego partnera/partnerki jest dla Ciebie warte tyle samo co Twoje własne. Jednak jest pewna mała rzecz, która wywraca wszystko do góry nogami – dziecko! I od tego momentu Wasze życia przestają mieć jakąkolwiek wartość, liczy się tylko życie DZIECKA! Tu właśnie z butami wchodzi kuriozalna zgraja indywiduów od Ideologii Gender*.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Każdy lewak, który szukał usprawiedliwienia dla Swoich debilnych projekcji astralnych w tym Przewodniku praktycznym, doszedł właśnie do wniosku, że nie znalazł tu niczego, aniżeli „hejtu”, „mowy nienawiści” i cholera wie jeszcze czego! Otóż mylisz się drogi lewaku… nie znalazłeś tu tego! Kocham Cię jak każdego innego człowieka stąpającego po tym padole ziemskim ale nie mogę zgodzić się na to co usiłujesz zrobić z Naszym wspólnym światem! To przez ciebie przemawia nienawiść do wszystkiego co jest nazywane przez większość normalnością. To ty masz problem z przyjętymi normami społecznymi, nie ja! A tak poza tym, pamiętasz chyba, że to satyra?! Hę?

Powiedz mi zatem… dlaczego pchasz się z butami tam gdzie nie należy? Dlaczego usiłujesz zniszczyć życie innym lub uszczęśliwić ich na siłę? Z zazdrości? Z gniewu, że miałeś przejebane w dzieciństwie? Czy to taka głupia moda po prostu? A być może stoją za tym tylko i wyłącznie korzyści finansowe? Może powód jest jeszcze bardziej abstrakcyjny? Odpowiedz w końcu nam prawakom na to pytanie:

DLACZEGO KURWA TAK INTERESUJĄ CIĘ NASZE DZIECI?!

Reasumując: Ta chora fascynacja cudzymi dziećmi nie jest normalna! Rodzice zawsze przestrzegali mnie przed obcymi, którzy chcą poczęstować mnie cukierkiem…

——————————————————————————————————————–

*Ideologia Gender to krzywdząca koncepcja, która dzieli społeczeństwa i stanowi narzędzie manipulacji.

Grafika wyróżniająca wygenerowana przy użyciu Hotpot.

KOLEJNA CZĘŚĆ: PRZYPISYWANIE SWOICH CECH INNYM

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex