PRZYPISYWANIE SWOICH CECH INNYM

Jak dobrze wszyscy pamiętamy z zapisanych kart historii to faszyści, naziści i komuniści zawsze lubili swoje cechy przypisywać innym by porwać tłumy, które same będą domagały się wymierzenia sprawiedliwości. Nie inaczej jest również i w tym przypadku – wszak lewak to faszysta.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Nie oznacza to jednak, że nie ma „wyjątków”, a przykładem mogą być tutaj banderowcy, którzy nazistami są ale lewak swojej łatki im nie przypnie ponieważ:

•Są oni prawdziwymi nazistami z krwi i kości – jak tu nazwać tak swojego brata by świat się o tym dowiedział?

•Jest im z nimi po drodze – gdy nie będzie to być może ich tak nazwą ale warunkiem są tutaj palące się dupy lewaków w związku z konfliktem z Federacją Rosyjską, który jest nastawiony na depopulacje białej rasy, a zwłaszcza tej słowiańskiej jej części oraz wprowadzaniem NWO*.

Kolejnym przykładem jest ANTIFA**, która niby walczy z faszyzmem ale faszystowskimi metodami, jednocześnie wprowadzając lewacki faszyzm – to jest dopiero śmiech na sali…

We wszystkich innych przypadkach lewak stosuje tą zasadę, a przede wszystkim lubuje się w używaniu słowa – FASZYSTA! Nazywając tak każdego, kto się z nim nie zgadza bądź ma inne poglądy polityczne, a zwłaszcza te o profilu narodowym. Zatem przede wszystkim każdy patriota dla nich to faszysta!

Reasumując: Lewak zręcznie posługuje się techniką zwaną inżynierią społeczną (socjotechniką). Należy zawsze mieć oczy i uszy otwarte!

——————————————————————————————————————–

*NWO (New World Order) – Nowy Porządek Świata. Według niektórych jest to teoria spiskowa wykorzystywana do opisu rzekomych przyczyn istotnych zmian w polityce międzynarodowej, według której „zakonspirowana elita globalnej władzy” dąży do objęcia władzy nad światem poprzez autorytarny rząd światowy, który ma zastąpić suwerenne państwa.

**ANTIFA (Anti-Fascist Action) – Akcja Antyfaszystowska. Antifa jest ruchem nieformalnym, pozbawionym struktur, nadzoru i spisanych zasad. W ruchu wyróżniają się dwa główne nurty – antyfaszyzm liberalny i bojowy. Liberałowie często krytykują nurt bojowy, gdyż w ich ocenie przemoc prowadzi do eskalacji, a Bojowcy uważają metody stosowane przez nurt liberalny za zbyt kompromisowe.

Grafika wyróżniająca wygenerowana przy użyciu Hotpot.

KOLEJNA CZĘŚĆ: JAKIE CHOROBY ROZNOSI LEWACTWO

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex