JAKIE CHOROBY ROZNOSI LEWACTWO

Prócz tej najbardziej zaraźliwej – wbrew temu co mówi nauka – czyli choroby psychicznej, lewactwo roznosi również wiele chorób wenerycznych*.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Dlaczego tak jest na pewno się domyślacie. Lewak nie jest zbyt wybredny, przeleci wszystko co się nawinie pod siura. Lewaczka natomiast jest bardzo rozwiązła, rozkłada nogi na każde niemal skinienie. Różni się jednak od lewaka tym, że gustuje w ciemniejszych kolorach (nie od razu!). Jak wiemy z lekcji biologii pochwa jest rozciągliwa, jednak po dłuższym używaniu nie potrafi już wrócić bez odpowiednich ćwiczeń do stanu sprzed wieloletniego chędożenia** jej (globalistki nie mają czasu na takie ćwiczenia). Naukowo dowiedzione jest, że męski członek jest grubszy i dłuższy gdy przede wszystkim w czasie dorastania ale i również później nie nosi się bielizny. W niektórych krajach jej właśnie nie noszą – stąd te duże rozmiary. Lewaczka rozjechana wzdłuż i wszerz nie może już zaspokoić się członkiem lewaka z krajów europejskich, ponieważ u nas istnieje „kultura noszenia bielizny”. Rzadko można zatem spotkać europejczyka z dużym penisem, który mógłby taką luźną globalistkę zaspokoić. Musi ona sięgać po ciemniejszego koloru substytut***.

Problemem jest brak zahamowań u większości lewaków i lewaczek. Zarówno jeśli chodzi o płeć jak i o różnego rodzaju dewiacje, typu: z drugiego wyziewu w pierwszy, a potem do papy, stawianie klocka na klatę tudzież twarz, itd.. Wolałbym za dużo przykładów nie wymieniać, być może właśnie jecie…

Często również wiedząc, że są chorzy celowo zarażają innych: bo dlaczego nie, bo nie chcą umrzeć sami, ponieważ są na kogoś źli, a nawet dla samego psikusa. Pamiętajcie zatem o zabezpieczaniu się!

Chorobę psychiczną roznoszą natomiast indoktrynując innych, promując swoje urojenia i chory, pojebany tryb życia. Dlatego nie należy ulegać ich zwodniczemu pieprzeniu głupot i maślanym oczom!

Reasumując: Wystrzegaj się ich jak ognia by wieść szczęśliwe, a zarazem zdrowe życie!

——————————————————————————————————————–

*Choroby weneryczne są chorobami przenoszonymi drogą płciową. Do najczęstszych należą m.in.: kiła (syfilis), rzeżączka, chlamydioza, rzęsistkowica, opryszczka narządów płciowych oraz zakażenia wirusami HPV i HIV.

**Chędożenie to inaczej kopulacja, uprawianie seksu.

***Substytut to produkt zaspokajający te same potrzeby nabywcy, ale inny ze względu np. na wykonanie.

Grafika wyróżniająca wygenerowana przy użyciu Hotpot.

KOLEJNA CZĘŚĆ: O ABORCJI I PRAKTYCZNYM ROZWIĄZANIU TEGO PROBLEMU

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex