NWO

Czym jest NWO już sobie częściowo wyjaśniliśmy w jednym z wcześniejszych rozdziałów („Przypisywanie swoich cech innym”). Warto jednak o nim wspomnieć nieco więcej, ponieważ nie jest to żadna teoria spiskowa jak uważają niektórzy i dzieje się to właśnie teraz na naszych oczach!

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

New World Order (NWO) [ang.], Novus Ordo Mundi (NOM) [łac.] lub Nowy Porządek Świata (NPŚ) [pol.] zakłada, że na Ziemi upadną wszystkie rządy lub zostaną zamienione w jeden rząd, mający władzę nad całą planetą. Na świecie ma królować tylko jedna zależna religia oraz globalna ekonomia. Poza tym ma panować powszechna inwigilacja za pomocą monitoringu (oczywiście dla naszego bezpieczeństwa) oraz czipów wszczepianych pod skórę (paszporty covidowe, karty debetowe, itp. zostaną zamienione najpierw na aplikacje, a potem na czipy).

W 1950 roku James Warburg, który był w tym czasie doradcą finansowym Franklina D. Roosevelta, powiedział przed Komisją Stosunków Zagranicznych Senatu USA, że: „Będziemy mieli rząd światowy obojętnie czy wam się podoba czy nie, albo za zgodą albo na drodze podboju.”. NWO nie jest zatem żadną teorią spiskową! – przecież to wam powiedzieli, czego tu nie rozumiecie? Żeby jednak udało im się to zrobić muszą wpierw przeprowadzić depopulację, z bardzo prostej przyczyny – nie dadzą rady osiągnąć swoich celów przy tak dużej liczbie ludzi, którzy mogą się temu przeciwstawić!

Depopulacja będzie prowadzona poprzez: różnego rodzaju pandemie, wojny, powszechny głód, zatrutą żywność, zakazy posiadania dzieci, aborcję oraz eutanazję na życzenie, zubożenie społeczeństwa, itd..

Powszechna niechęć do zadawania pytań, logicznego myślenia (a może i w ogóle myślenia), wyciągania wniosków i uczenia się na błędach swoich lub innych, nie pozwala ludziom dostrzec pewnych oczywistych rzeczy. Z siedemdziesiąt procent (tak na oko) z nich jest uzależniona od mediów, które należą zresztą w znacznej mierze do globalistów. Ci którzy mają pojęcie co się dzieje i o tym głośno mówią są prześladowani oraz wyszydzani, a zdarza się, że i mordowani.

Reasumując: Najlepsze w tym wszystkim jak widać jest to, że lewacy ideowi co pewien czas mówią nam o tym co chcą zrobić ale do pełnego dzbana już nic nie da się nalać. Nie prześpijcie następnym razem tego momentu, to zmieni wasze życia!

Grafika wyróżniająca wygenerowana przy użyciu Hotpot.

KOLEJNA CZĘŚĆ: EKOTERRORYZM

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex