EKOTERRORYZM

Ekoterroryści to nikt inny jak lewacy dotowani i czasem paru pożytecznych idiotów.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Ekoterroryzm* wykorzystywany jest przede wszystkim do blokowania rozwoju gospodarczego krajów, niszczenia konkurencji (małych przedsiębiorstw, korporacji nienależących do globalistów – takie też się zdarzają) oraz do blokowania działek inwestycyjno–budowlanych. Ekoterroryści wprowadzają zawsze zamęt, opóźnienia, straty finansowe oraz zostawiają po sobie syf i smród pod pretekstem walki o ekologię.

Bardzo dziwnym jest bowiem to, że praktycznie zawsze są tam gdzie ich nie potrzeba, a tam gdzie potrzebni są ich nie uświadczysz – ma to związek z interesami różnorakich korporacji oraz państw agresorów (jak na przykład bantustan zwany Republiką Federalną Niemiec) – jak wiemy korporacje należą najczęściej do lewaków ideowych, a oni z kolei opłacają aktywiszcza.

Ale to nie wszystko! Lewak ideowy jest tak cwany, że karze im dodatkowo pozyskiwać pieniądze od Was… część z tych pieniędzy trafia do kieszeni lewaka ideowego, a z reszty finansuje swoje „święte krucjaty” i opłaca lewaków dotowanych. Jak widzimy znowu sami napędzamy tą zarazę!

Reasumując: Następnym razem jak przykleją się do betonu, czy przywiążą do drzewa to po prostu zostawmy ich tam – niech sczezną.

——————————————————————————————————————–

*Ekoterroryzm to prowadzenie przestępczych działań z użyciem siły lub przemocy na szkodę przedsiębiorstw, osób fizycznych lub ich grup, uzasadniane prowadzeniem przez nich działalności szkodliwej dla środowiska naturalnego.

Grafika wyróżniająca wygenerowana przy użyciu Hotpot.

KOLEJNA CZĘŚĆ: KTO ZA TYM STOI?

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex