OCZYŚCIĆ UMYSŁ

Oczyśćcie teraz umysły i wyzbądźcie się nienawiści do lewaków moi drodzy czytelnicy, ponieważ następny rozdział będzie traktował o ostatecznym rozwiązaniu kwestii globalistycznej (lewackiej). Aby podjąć prawidłowy osąd nie należy być zaślepionym przez nienawiść – to podstawa! Odrzućcie fanatyzm, konserwatyzm i powstrzymajcie paranoiczne urojenia. To naprawdę pomoże, gwarantuję!

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Oczyścić umysł można na najróżniejsze sposoby, nawet na te najprostsze – lewackie, jak: onanizacia, czy masturbacja w przypadku kobiet ale i na takie bardziej wyszukane dla ludzi inteligentnych czyli nas prawaków.

Jednym z takich sposobów jest wyżycie się na siłowni lub postrzelanie na strzelnicy – dla tych bardziej niespokojnych dusz.

Jednak większość ludzi woli mniej ekstremalne sposoby. Tutaj przychodzi z pomocą joga, mantra, itp.. Wybór tutaj macie naprawdę spory! Powodzenia!

Reasumując: Fanatyzm, konserwatyzm oraz paranoja nie pozwalają na prawidłową ocenę sytuacji! Przez to właśnie większość z Was nie dostrzega tego co wyprawiają poszczególne opcje polityczne. Dajecie się dzielić i rozgrywać, dlatego Polska jako kraj przestanie istnieć… tego chcecie?!

Grafika wyróżniająca wygenerowana przy użyciu Hotpot.

KOLEJNA CZĘŚĆ: ENDLÖSUNG DER GLOBALISTENFRAGE

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex