ENDLÖSUNG DER GLOBALISTENFRAGE

Czasu mało, a pomysłów żadnych… czyżby?

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Chodzą słuchy, że należało by ich potraktować tak, jak Adolf Hitler potraktował ludzi (obozy koncentracyjne*), a przede wszystkim Polaków ale czy nie jest to zbyt radykalne rozwiązanie? Przecież nie różnilibyśmy się od nich praktycznie wcale w tym momencie, a tego nie chcemy! Abstrahuję już od tego, że oni z nami by tak postąpili bez mrugnięcia okiem oraz od tego, że wielu z nich na to zasługuje. Na całe szczęście istnieje masa innych pomysłów, a zarazem rozwiązań tego problemu jakim jest zdecydowanie lewactwo…

Jednym z nich są obozy reedukacyjne**, Szpitale dla Nerwowo i Psychicznie Chorych oraz więzienia. Niestety generuje to koszta związane z ich przebywaniem tam ale na pewno są to już lepsze sposoby niż masowa zagłada – przecież to też są ludzie!

W kwestii naszego kraju to zawsze można rozważyć oddanie im pół Polski od strony Niemiec, czyli od strony zgniłego zachodu, a my zajmiemy oczywiście wschodnią część Polski. Należy podpisać odpowiednie intercyzy, by nie mogli oderwać się od kraju oraz wybudować barierę jak niegdyś było w Niemczech, również powołać dwa rządy ale mieć wspólnego prezydenta oraz posiadać własne wojsko.

Kolejny pomysł to zmusić ich do masowej emigracji – po prostu wypieprzyć ich z kraju na zbity pysk. Wręczyć (lub nie), zabezpieczenie w formie gotówki po nacjonalizacji ich majątków i posłać do diabła! Przecież to globaliści, wszędzie będą czuli się jak w domu – pomożemy im spełnić ich mokre sny. Trochę ironizuję, ponieważ oni z każdego kraju chcą uczynić jedną wielką, wspólną – globalną utopie. Z tymi środkami pieniężnymi to sprawa dyskusyjna, ponieważ po tym co robią i co jeszcze zrobią z Naszym krajem jakoś będą musieli to zadośćuczynić (reparacje). Oczywiście wiąże się to z odebraniem obywatelstwa oraz zakazem wjazdu do kraju dożywotnio, a wręcz pokoleniowo.

Można również dać im jakieś państwo, a nie dzielić kraju/krajów na pół lub wysłać ich jeszcze gdzie indziej z dala od nas wszystkich ale gdzie? Tym tematem zajmiemy się już w kolejnym rozdziale…

Reasumując: Coś z nimi trzeba zrobić ale jednocześnie należy zachować własne człowieczeństwo!

——————————————————————————————————————–

*Obóz koncentracyjny jest miejscem przetrzymywania, zwykle bez wyroku sądu, dużej liczby osób, uznawanych z różnych powodów za niewygodne dla władz. Przodownikiem w ich stosowaniu byli Niemcy podczas IIWŚ, dodając nowe zastosowania, takie jak np. doświadczenia biologiczne, tortury, masowa zagłada więźniów!

**Obóz reedukacyjny jest formą resocjalizacji i elementem systemu walki z terroryzmem i ekstremizmem.

Grafika wyróżniająca wygenerowana przy użyciu Hotpot.

KOLEJNA CZĘŚĆ: MADAGASKAR, A MOŻE KSIĘŻYC?

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex