POŻYTECZNI IDIOCI

Jako jeden z najznamienitszych lewakoznawców*, zaraz po Sz.P. Grzegorzu Braunie, muszę Wam drodzy czytelnicy donieść o jeszcze jednym rodzaju „lewaka”, a mianowicie o pożytecznym idiocie. Nie jest to jednak lewak z krwi i kości dlatego określając go lewakiem postanowiłem brać to słowo w cudzysłów.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Część pożytecznych idiotów jest opłacanych niczym aktywiszcza przez lewaków ideowych, jednak nie są oni przeznaczeni do tego samego co lewacy dotowani. Inna większa grupa pożytecznych idiotów to ludzie silnie podatni na manipulacje, mający też często naprawdę duże i dobre serduszka. Ta właśnie zbyt duża empatia oraz podatność na manipulacje tworzy kolejnego rodzaju zagrożenie dla normalności – pchanie do działania naprawdę nielicznej w skali światowej, grupy idiotów jakimi są właśnie globaliści. Dlaczego tak mieszają zapytacie na pewno, skoro nie jest ich wcale tak dużo? Już śpieszę z odpowiedzią! Ponieważ stoją za nimi potężne pieniądze dosłownie kilkuosobowej grupy lewaków ideowych, co pozwala im na zręczną manipulację oraz indoktrynację osób normalnych – czyli na sztuczne powiększanie/wyolbrzymianie tego zjawiska (było o tym wspomniane już w jednym z wcześniejszych rozdziałów). Wróćmy jednak do opłacanych pożytecznych idiotów.

Jak już wspomniałem wyżej w tym artykule, nie są oni przeznaczeni do robienia rozrób, więc do czego? Należy tutaj dodać, że zazwyczaj są nimi c(w)elebryci oraz politycy. Ci pierwsi służą do manipulacji i indoktrynacji lżejszych i tych głupszych na pozór wynaturzeń umysłowych lewaków ideowych, a drudzy? Również służą do manipulacji ale już wyższego poziomu (nie przystoi im po prostu, ze względu na piastowane stanowiska wspominać o wszystkim jak leci) oraz przekuwania ideologi w czyny różnego rodzaju ustawami, rozporządzeniami oraz zmianami w Konstytucji, by było możliwe zrealizowanie pragnień swojego mocodawcy! Czasem jednak zdarzają się wyjątki wśród polityków, którzy dodatkowo promują te głupsze wynaturzenia ale jest to skutkiem tego, że wcześniej musieli być lewakami dotowanymi lub c(w)elebrytami. A może Mefedron** wszedł im za mocno? – to już zostawię waszej ocenie…

Reasumując: Jak zdążyliście zapewne zauważyć, świat tych jednostek aspołecznych jest bardzo barwny i ciekawy, a to jeszcze nie wszyscy z pełnej gamy barw wynaturzeń!

——————————————————————————————————————–

*Lewakoznawca to badacz zjawiska jakim jest lewactwo (globaliści).

**Mefedron to organiczny związek chemiczny, stosowany między innymi jako stymulant.

Grafika wyróżniająca wygenerowana przy użyciu Hotpot.

KOLEJNA CZĘŚĆ: PRZEBUDZENIE

5 1 głosowanie
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

1 Komentarz
Najstarszy
Najnowszy Najwięcej głosów
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
Janek z Tygertu
Janek z Tygertu
2 miesiące temu

Sama prawda

1
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex