PRZEBUDZENIE

Przebudzenie lewaka, czy pożytecznego idioty nie będzie niczym miłym dla niego samego, ponieważ w przypadku kobiet oraz osobo-kobiet z waginą skończy się to najprawdopodobniej na obdukcji – na fotelu ginekologicznym, a w przypadku mężczyzn i osobo-mężczyzn z penisem – z rozjebanym jelitem grubym przez jedną z ich fantazji – „inżynierów jądrowych” sprowadzanych z najdalszych zakątków świata do Europy przez lewaków ideowych. Istnieje też opcja siedzenia w okopach, ponieważ lewactwo i cała lewacka Gejropa (tak nazywają zachodnią Europę Rosjanie) dąży do otwartego konfliktu z Federacją Rosyjską.

Aby ktoś nie posądzał mnie o rasizm to pozwolę sobie wyjaśnić to od razu tutaj, cytatem:

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Nie mam problemu z istnieniem obcych nam ras kulturowo, z LUDŹMI o innym kolorze skóry, jak i z ich wiarą. Mają oni po prostu swoje kraje, w których winni żyć i rozwijać oraz pielęgnować swoją kulturę, a do nas wpadać jedynie w celach wypoczynkowych. Wielu moich muzułmańskich kolegów i koleżanek zgadza się z moimi słowami w stu procentach! Oczywiście istnieją tacy, którzy naprawdę uciekają przed wojną, czy represjami ale powinni oni uciec do najbliższego kraju nie objętego wojną, a tymczasem… ta podróż trochę im się wydłuża. Oczywiście mogę nie lubić ich kultury, może nie podobać mi się ich architektura czy inne rzeczy ale chyba mam do tego jeszcze prawo i nie czyni to ze mnie w żadnym razie rasisty!”

Perun (Król z lilią w koronie) A.D. 2023

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Część z nich zapewne czeka emigracja gdy prawaki, w końcu wybuchną, a są już bliscy tego – co czuć w „ciężkim powietrzu” i to nie ciężkim od smogu, a od złości jaka się w nich kumuluje! Bo ile kurwa można stać bezczynnie i przyglądać się jak zaraza niszczy kraj i świat, w którym się wychowali i w którym będą dorastały ich dzieci?!

Najgorzej będą jednak mieli opłacani pożyteczni idioci – nie sądzę aby ktoś dał radę dopaść jakiegoś lewaka ideowego – w ich skórze nie chciałbym się znaleźć za żadne skarby! – tak piszą ludzie w internetach.

Reasumując: To nie skończy się dobrze dla nich samych, można im jedynie współczuć… jeżeli na to zasługują!

Grafika wyróżniająca wygenerowana przy użyciu Hotpot.

KOLEJNA CZĘŚĆ: OPOWIEŚCI Z ŻYCIA WZIĘTE (CZĘŚĆ PIERWSZA)

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex