TO JEST LEWAK NA MIARĘ NASZYCH MOŻLIWOŚCI!

Lewak ideowy dysponuje ogromnymi pokładami pieniędzy. Pieniądze te często pozyskiwane są w nielegalny sposób jak np. opłaty klimatyczne (od nas wszystkich) oraz w bardziej legalny – od darczyńców lewaków pospolitych i pożytecznych idiotów. Czym więcej tych pieniędzy posiada tym lepiej są opłacani lewacy dotowani (aktywiszcze) oraz liczniejsza jest ich armia, a ich działania są bardziej widoczne i bardziej ekstremalne. Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji ponieważ pozwoliliśmy na to by to w większości z naszych pieniędzy lewactwo było opłacane. Sami wyhodowaliśmy armię i sami ją dozbrajamy – z tym, że to nie nasza armia, a armia wroga. Czy zastanawialiście się nad tym by zrobić to samo ale tym razem z korzyścią dla nas samych? Oczywiście póki nie wygramy (chociaż częściowo) z globalistami to nasza część pieniędzy będzie nadal wspierała armię wroga.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Hydrze należy ściąć łeb i pilnować aby nie odrósł!”

Perun (Król z lilią w koronie) A.D. 2018

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Sami również wybieramy ich opłacanych pożytecznych idiotów na prominentne stanowiska, co pozwala im na wprowadzanie coraz to głupszych podatków oraz coraz większą ich ilość, a podatki to tylko kropla w morzu ich bezdennego zaprzaństwa. Nie lękajcie się jednak… nie z takiego gówna już się wychodziło!

Reasumując: Czym więcej pieniędzy posiada lewak ideowy, tym łatwiej jest mu siać nienawiść wobec otaczającego go świata oraz wobec nas – normalnych ludzi. Staraj się go nie wspierać w żaden sposób!

Grafika wyróżniająca wygenerowana przy użyciu Hotpot.

KOLEJNA CZĘŚĆ: JAK ROZPOZNAĆ LEWAKA (PORADY PRAKTYCZNE)

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex