Sejm Uchyla Immunitet Posła Grzegorza Brauna: Kontrowersje i Zarzuty [WIDEO]

Sejm Polski uchylił immunitet posłowi Konfederacji Grzegorzowi Braunowi. Decyzja ta związana jest z siedmioma zarzutami, które prokuratura zamierza przedstawić Braunowi, odnoszącymi się do zdarzeń z lat 2022-2023. Jednym z kluczowych zarzutów jest użycie przez Brauna gaśnicy do zgaszenia świec chanukowych w Sejmie w grudniu 2023 roku, co wywołało duże kontrowersje. Oprócz tego, prokuratura planuje postawić mu zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej, znieważenia przedmiotu czci religijnej, a także uszkodzenia mienia, w tym choinki bożonarodzeniowej.

W odpowiedzi na zarzuty, Grzegorz Braun twierdzi, że są one oparte na nieprawdziwych insynuacjach i stwierdzeniach, w tym sfabrykowanych cytatach. Podkreśla, że część z tych zarzutów nie znajduje potwierdzenia w materiałach dowodowych.

Sejmowa komisja regulaminowa, spraw poselskich i immunitetowych wcześniej zarekomendowała uchylenie immunitetu Braunowi, co zostało następnie zaakceptowane przez Sejm. Ta decyzja związana jest z powyższymi wydarzeniami, a także atakiem na kobietę podczas grudniowego zdarzenia w Sejmie​​​​.

https://www.youtube.com/watch?v=ke2CTxpo6IY
0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

1 Komentarz
Najstarszy
Najnowszy Najwięcej głosów
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
Andrzej
Andrzej
5 miesiące temu

Jak powiedział Grzegorz Braun -nasz JEDYNY POSEŁ , KTÓREMU UFAMY BEZGRANICZNIE POWIEDZIAŁ ; ” ONI IDA PO WAS A JAK IM TYLKO STOJE NA DRODZE !!!

1
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex