„Nowy Wspaniały Świat” radykalnej lewicy

Światowy program radykalnej lewicy, wspierający aborcję, nie ogranicza się jedynie do kwestii nienarodzonych dzieci, ale obejmuje również aborcję narodów, ich unikalnych kultur, tradycji i wartości. Celem tego globalistycznego planu jest zniszczenie zróżnicowanego świata i sprowadzenie ludzkości do poziomu sterowalnej masy, zarządzanej przez międzynarodowe organizacje.

Radykalna lewica proponuje porzucenie wielowiekowego dziedzictwa kulturowego i wartości rodzinnych na rzecz globalnego komunistycznego kołchozu, który ma zastąpić to, co ukształtowały pokolenia naszych przodków. Ich wizja przewiduje świat pozbawiony dyskryminacji i nierówności, ale także wolności i marzeń, co niektórzy porównują do świata Mao, Lenina, Stalina czy Pol Pota.

Lewica postrzega temat aborcji jako klucz do emocjonalnego złota, manipulując nim w trakcie każdych wyborów. Aborcja, czyli dzieciobójstwo prenatalne, jest jednak zabijaniem i zabawą w Boga, a jej późniejsza forma, eutanazja, to kolejny krok w kierunku destrukcji.

Politycy lewicy, narzekając na spadek urodzeń, jednocześnie finansują antykoncepcję i aborcję, grożąc sądowymi karami aktywistom pro-life. W ten sposób promowanie aborcji staje się świadomym niszczeniem narodu, co niektórzy porównują do planów zawartych w Manifeście Komunistycznym z 1848 r. Marksa i Engelsa, którzy wyobrażali sobie powrót do prostego, wspólnotowego raju.

Temat aborcyjny stał się wytrychem do promowania radykalnych ideologii. Globaliści planują wzmożoną migrację, aby zniwelować kryzys demograficzny i uzyskać pełniejszą kontrolę nad społeczeństwem. W Stanach Zjednoczonych Sąd Najwyższy odrzucił federalne konstytucyjne prawo do aborcji, a wiele stanów zakazało późnej aborcji, co spotkało się z oporem lewicowych polityków.

Nowoczesna technologia, jak badania ultrasonograficzne, może pomóc kobietom zrozumieć, że noszą w sobie dziecko, co sprawi, że trudniej będzie im zdecydować się na aborcję. Programy oferujące darmowe sesje ultrasonograficzne odniosły sukces, choć spotkały się również z oporem ze strony lewicy.

Dzisiejsze elity rządzące, promując aborcję i eutanazję, niszczą tradycyjne wartości, które są kluczowe dla przyszłości narodu. Warto zastanowić się, czy powinno porzucać się dziedzictwo przodków dla kolorowych obietnic, czy raczej warto walczyć o zachowanie tradycyjnych wartości i kultury.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex