Targi Książki Patriotycznej w Lublinie!

Czy jesteś pasjonatem literatury, zainteresowanym polską myślą patriotyczną i geopolityką? Jeśli tak, to Targi Książki Patriotycznej w Lublinie są wydarzeniem, które po prostu musisz odwiedzić! W sobotę, 18 maja 2024 roku, Hotel Mercure Centrum w Lublinie otworzy swoje drzwi dla wszystkich entuzjastów książek, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i poszerzyć horyzonty.

Kiedy: Sobota, 18 maja 2024
Gdzie: Hotel Mercure Centrum, Aleje Racławickie 12, Lublin
Godziny: 10:00 – 20:00

Targi zgromadzą wybitnych autorów i myślicieli, takich jak Leszek Szymowski, Stanisław Michalkiewicz, Marcin Rola, Prof. Adam Wielomski i Stanisław Srokowski. Każdy z nich wnosi unikalny wkład w dyskusję o historii, polityce i kulturze, dzieląc się swoimi przemyśleniami i badaniami. Jest to niepowtarzalna okazja, by osobiście spotkać się z tymi wpływowymi postaciami, zdobyć autografy oraz uczestniczyć w panelach dyskusyjnych.

Oprócz prezentacji głównych gości, na targach pojawią się również tacy autorzy jak prof. Mirosław Piotrowski, dr Lucyna Kulińska, dr Magdalena Ziętek-Wielomska, dr Tomasz Sommer, Leszek Sykulski, Tadeusz Płużański, Piotr Szlachtowicz, Tomasz Cukiernik i Piotr Heszen. Ich książki i prace badawcze wpłynęły na kształtowanie się współczesnej myśli politycznej i społecznej, stając się ważnym elementem kulturalnego krajobrazu Polski.

Podczas wydarzenia odbędzie się promocja książki redaktora Tomasza Cukiernika pt. „Dwadzieścia lat w Unii. Bilans członkostwa”. Ta pozycja to obowiązkowa lektura dla każdego, kto interesuje się wpływem członkostwa Polski w Unii Europejskiej na różne aspekty życia kraju.

Dodatkowo, o godzinie 12:00, nie przegap wyjątkowego wykładu prof. Mirosława Piotrowskiego. Profesor Piotrowski, znany z głębokiej wiedzy i przemyślanych analiz w dziedzinie historii najnowszej i geopolityki, poruszy tematykę, która z pewnością wzbogaci Twoje rozumienie współczesnych wyzwań geopolitycznych. Wykład poprowadzi Tomasz Cukiernik.

Targi Książki Patriotycznej to nie tylko szansa na zdobycie cennej wiedzy, ale również możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi, którzy dzielą podobne zainteresowania i pasje. To miejsce, gdzie czytelnicy, autorzy i myśliciele łączą siły, by inspirować się nawzajem i wspólnie świętować bogactwo polskiej literatury patriotycznej.

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia! Zaplanuj swoją wizytę na Targach Książki Patriotycznej w Lublinie i doświadcz atmosfery pełnej inspirujących rozmów, nowych książek i fascynujących odkryć. Do zobaczenia 18 maja!

5 1 głosowanie
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex