LPGRTVAGD+

Doszliśmy wreszcie do tego najbarwniejszego i najbardziej nieobliczalnego rodzaju lewaka: LGBT+…

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Lewak LGBT+ to jak na razie ostatni rodzaj lewaka w moim Pokémonarium* (na pewno dojdą nowe znając lewactwo!), jest tutaj jednak w czym wybierać… Był on wspominany nieraz w poprzednich rozdziałach ale już czas by przyjrzeć mu się znacznie bliżej…

Zacznijmy od tego, że LGBT+ jest ideologią, a sam lewak LGBT+ jest chyba najbardziej zrytym beretem wśród tych wszystkich lewackich Pokémonów**. Cechują go liczne choroby psychiczne, urojenia, agresja, dewiacje, umysł wprost idealny do manipulacji i cholera wie co jeszcze. Jest to jeden z najbardziej opresyjnych lewaków (jak lewak ideowy oraz opłacany pożyteczny idiota – polityk) w ich świecie i mimo, że ta cała ideologia jest finansowana przez lewaków ideowych, to tak naprawdę taki lewak nie potrzebowałby tego by istnieć samoczynnie (podobnie jak lewak ideowy) i powrzucać nas wszystkich, normalnych ludzi do komór gazowych – to taka mieszanka najgorszych lewackich cech – mokry sen lewaka ideowego! To pierdolone Homokomando*** – twór jak nazistowskie (niemieckie) SS**** Adolfa Hitlera – wpierdala się z butami do niemal każdego aspektu naszego życia oraz przede wszystkim do życia i prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie naszych dzieci! Spokojnie można ich powiązać z Ideologią Gender jako jedną z odnóg ich urojeń – stanowią wszak z nią nierozerwalny byt i to właśnie oni głównie mieszali w Strajku kobiet. A tak ogólnie jest to namacalna choroba tocząca nasze społeczeństwo i ostatnimi czasy paliwo dla lewackiej zarazy!

Reasumując: Ten rodzaj lewaka to ucieleśnienie wszystkich ich najgorszych cech i wcale nie twierdzę, że posiadają jakieś dobre, po prostu mają tylko te złe i jeszcze gorsze od tych złych. To prawdziwy wybryk natury!

——————————————————————————————————————–

*Pokémonarium to umowne miejsce między nami do przechowywania Pokémonów.

**Pokémony to japońska franczyza rozwijana od 1996 roku, na którą składają się produkcje, w których pojawiają się fikcyjne istoty, zwane Pokémonami. Istoty te można łapać do specjalnych „pojemników”.

***Homokomando jest stowarzyszeniem osób, które chcą, by każda osoba mogła w Polsce żyć pełnią życia. Broni praw osób LGBT+, praw kobiet, praw wszystkich mniejszości. Wchodzi z tęczą tam, gdzie jej brakuje. – to ich własny opis. Inaczej ujmując wchodzi tam gdzie nie powinno, czyli głównie tam gdzie są nasze dzieci.

****SS to skrót od Schutzstaffel. Była to paramilitarna i początkowo elitarna niemiecka formacja nazistowska, podległa Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników (NSDAP), w 1947 roku zdelegalizowana i uznana za organizację zbrodniczą.

Grafika wyróżniająca wygenerowana przy użyciu Hotpot.

KOLEJNA CZĘŚĆ: HEJT, MOWA NIENAWIŚCI, KSENOFOBIA I RESZTA WYMYŚLONYCH TERMINÓW

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex