ΠΕΟΣ, ΠΡΩΚΤΟΣ, ΚΟΛΠΟΣ, ΣΤΗΘΟΣ

Każdy z każdym, gdzie tylko się da i na wszelkie sposoby – to nazywają życiem i tak chcą je przeżyć!

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Nigdy nie twierdziłem, że seks nie jest zdrowy i służy tylko i wyłącznie prokreacji ale wszystko ma swój umiar i należy go tak jak piguły od lekarza dawkować z rozsądkiem i stosować z umiarem, możemy również zamienić miejscami słowa: „dawkować” oraz „stosować”, a wyjdzie nam równie ciekawe sformułowanie. Stąd u lewaków tak duży odsetek zachorowań na różne choroby weneryczne – nie stosują się do moich zaleceń, no cóż… I tak oto życie przenika im między palcami, a na starość nie będą mieli nikogo kto poda im choćby szklankę wody. Tylko seks! Czy tego właśnie chcecie globaliści?! Takiej namiastki życia?!

Życie mamy jedno – nie śmiem nawet polemizować na ten temat! Ale czy oby na pewno to życie ma polegać tylko i wyłącznie na kopulacji albo zdychaniu – bo ktoś ma takie widzimisię? Otóż niekoniecznie…

Ludzie dobrej woli ale i lewactwo – dopóki nie weźmiecie życia w swoje ręce i nie zrozumiecie, że to właśnie WY jesteście jego Panami/Paniami, dopóty nic w tej kwestii się nie zmieni. To od was zależy czy poddacie się praniu mózgu, to od was zależy czy pozwolicie opłacanym pożytecznym idiotom wepchnąć Was do wojny, która całkowicie nie leży w interesie Polski (trochę mnie poniosło… to jeszcze nie ten rozdział…)! Wracając do tematu… Zabawa i seks to zdrowie ale tylko gdy jest zachowana przy niej wstrzemięźliwość oraz zdrowy rozsądek połączony z zachowaniem człowieczeństwa* – m.in. umiłowanie bliźniego (empatia ale nie jej nadmiar) i dążenie do podtrzymania gatunku ludzkiego właśnie tym są – człowieczeństwem.

Reasumując: Ktoś lub Coś nie dało nam życia po to byśmy przeżyli go żerując na innych! Również nie po to by ktoś decydował za nas o nim jak dla przykładu politycy! Ale mamy pewne gatunkowe oraz społeczne zobowiązania względem reszty rasy ludzkiej i współobywateli w swoim kraju. Życie po prostu nie polega na ciągłej zabawie kosztem innych – jest darem, wyzwaniem oraz obowiązkiem podtrzymania istnienia gatunku ludzkiego w formie najczystszej z możliwych – dlatego nie ma w nim miejsca dla ideologii lewackiej. Przy czym nikt tutaj nie zmusza nikogo do płodzenia i rodzenia dzieci ale należy przynajmniej to przemyśleć zanim weźmiecie do ręki wieszak…

——————————————————————————————————————–

*Człowieczeństwo to zbiór cech uważanych za charakterystyczne dla naszego gatunku ludzkiego, do których zaliczamy między innymi: sposób formułowania myśli, język, uczucia i zachowanie.

Grafika wyróżniająca wygenerowana przy użyciu Hotpot.

KOLEJNA CZĘŚĆ: NADMUCHANE EGO

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex