FSB izoluje terrorystów w Machaczkałej i Kaspijsku: Wprowadzenie reżimu operacji antyterrorystycznej!

W wydarzeniach, które rozegrały się w nocy, siły specjalne Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej (FSB) zablokowały terrorystów w kilku mieszkaniach w dzielnicach mieszkalnych Machaczkały i Kaspijska. W związku z sytuacją wprowadzono reżim operacji antyterrorystycznej (KTO), mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców tych regionów.

Informacje przekazane przez Centrum Informacyjne Narodowego Komitetu Antyterrorystycznego (NAK) wskazują, że działania zostały podjęte po otrzymaniu danych wywiadowczych dotyczących lokalizacji osób uzbrojonych, podejrzanych o działalność terrorystyczną. Operacja specjalna rozpoczęła się w nocy, kiedy to siły FSB skutecznie zablokowały podejrzanych w wytypowanych lokalizacjach.

W trosce o bezpieczeństwo obywateli, mieszkańcy sąsiednich budynków zostali ewakuowani, a koordynację działań przejął operacyjny sztab NAK. Władze podkreślają, że mieszkańcy powinni być gotowi na specjalne środki i tymczasowe ograniczenia, które będą obowiązywać w okresie operacji antyterrorystycznej.

Jusup Umawow, burmistrz Machaczkały, poinformował w swoim kanale Telegram o wprowadzeniu reżimu KTO w granicach Lenińskiego i Sowieckiego okręgu Machaczkały oraz w mieście Kaspijsk. W związku z tym, mieszkańcy tych obszarów muszą dostosować się do specjalnych przepisów i ograniczeń wprowadzonych do odwołania.

Władze zapewniają, że będą regularnie informować o rozwoju sytuacji i podejmowanych działaniach. Bezpieczeństwo obywateli jest priorytetem, a siły porządkowe są w pełnej gotowości, aby neutralizować wszelkie zagrożenia i przywrócić normalność w dotkniętych regionach. Obywateli poproszono o zachowanie spokoju i współpracę z władzami w celu zapewnienia skuteczności operacji antyterrorystycznej.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex