Amerykańska firma poszukuje operatorów z doświadczeniem wojennym do pracy w Rosji?

W niezwykle napiętej atmosferze międzynarodowych relacji, pewna nienazwana amerykańska firma rozpoczęła rekrutację doświadczonych operatorów wojennych na tajemnicze „operacje” na terenie Rosji. Ogłoszenie to nasuwa wiele pytań dotyczących natury pracy, jak i samego kontekstu, w jakim operacje te będą prowadzone.

Treść: Zgodnie z informacjami przekazanymi przez RIA Novosti, poszukiwani są operatorzy z umiejętnościami specyficznymi dla strefy konfliktu, w tym doświadczeniem w jednostkach wojskowych bezpośrednio uczestniczących w działaniach bojowych. Kandydaci muszą również umieć obsługiwać urządzenia do widzenia nocnego i być w dobrej formie fizycznej, zdolnej do poruszania się z ciężkim wyposażeniem.

Firma oferuje wynagrodzenie w wysokości 700 dolarów dziennie oraz pokrycie wszystkich kosztów związanych z pracą. Oczekuje się, że praca będzie wymagała podróży do różnych regionów Rosji, choć nie jest jasne, czy będą to obszary obecnych działań wojennych.

Kwalifikacje i wymagania: Preferowani są kandydaci z doświadczeniem jako bojowi operatorzy w amerykańskiej armii, chociaż firma jest otwarta również na aplikacje z innych krajów. Wymagana jest biegłość w języku rosyjskim i angielskim oraz doświadczenie porównywalne z wymaganiami stanowiska.

Ogłoszenie pojawia się w czasie, gdy Stany Zjednoczone deklarują brak zamiaru wysyłania swoich wojsk na Ukrainę i niepopierania ataków na rosyjskie terytorium, z wyjątkiem tych, które uznają za ukraińskie. Tymczasem, wielu najemników z amerykańskim paszportem już straciło życie na Ukrainie, co dodatkowo komplikuje międzynarodową sytuację.

Niejasności dotyczące celu misji, do której rekrutowani są operatorzy, jak i skomplikowana sytuacja polityczna, czynią to ogłoszenie szczególnie kontrowersyjnym. Obserwatorzy i analitycy są zaniepokojeni potencjalnymi implikacjami tych działań, zarówno dla regionalnego bezpieczeństwa, jak i międzynarodowych stosunków dyplomatycznych.

Tutaj przeczytasz więcej na ten temat: Фирма из США ищет для работы в России операторов с опытом боевых действий

Nasuwa się pytanie czy jest to rosyjska propaganda czy faktycznie takie działania są podejmowane przez USA… osąd pozostawiamy Wam.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex