Alarm dla Polski: Nowy Pakt Migracyjny UE Grozi Naszą Suwerennością!

W świetle najnowszych decyzji Unii Europejskiej dotyczących polityki migracyjnej, Anna Zalewska, europoseł Prawa i Sprawiedliwości (PiS) i była minister edukacji narodowej, alarmuje o niepokojących zmianach, które mogą zaważyć na przyszłości Polski. W rozmowie z Tadeuszem Płużaskim na antenie Telewizji wPolsce, Zalewska rysuje ponury obraz scenariusza, w którym Polska staje się pierwszym krajem zmuszonym do masowej relokacji migrantów, podczas gdy inne państwa członkowskie takie jak Hiszpania, Włochy, czy Niemcy, mogą uniknąć tego obowiązku ze względu na już istniejące problemy migracyjne.

Zalewska krytycznie odnosi się do postępującej w Parlamencie Europejskim legislacji, mającej na celu zalegalizowanie niekontrolowanej migracji oraz handlu ludźmi pod płaszczykiem humanitarnym. Podkreśla, że ambitne cele klimatyczne na rok 2040 są tylko zasłoną dymną dla prawdziwych intencji UE, które mogą doprowadzić do nieodwracalnych zmian w strukturze demograficznej i kulturowej Polski.

Europoseł alarmuje, że pomimo wcześniejszych deklaracji o solidarności i otwartości na uchodźców wojennych, Polska nie zostanie zwolniona z nowych restrykcyjnych obowiązków. Nawet możliwość „wykupienia się” z przyjęcia migrantów za 20 tys. euro stanowi złudną nadzieję, biorąc pod uwagę ograniczenia budżetowe i niejasne kryteria decyzyjne Komisji Europejskiej.

Dodatkowo, Zalewska wskazuje na niebezpieczeństwo hipokryzji politycznej, reprezentowanej przez postać Donalda Tuska, który na arenie krajowej obiecuje ochronę przed masową migracją, a na forum międzynarodowym prezentuje zupełnie inną postawę. Ta dwulicowość, zdaniem Zalewskiej, może wprowadzać polskich obywateli w błąd i maskować prawdziwe zagrożenia płynące z nowego paktu migracyjnego.

Ostra krytyka planów UE dotyczących migracji podkreśla głębokie podziały w Europie na temat zarządzania kryzysem migracyjnym oraz stawia pod znakiem zapytania przyszłość suwerenności narodowej państw członkowskich. Polska, stając na pierwszej linii frontu tego eksperymentu społecznego, musi zmierzyć się z potencjalnymi konsekwencjami, które mogą znacząco wpłynąć na jej bezpieczeństwo, stabilność społeczną i kulturową tożsamość. Alarm Zalewskiej jest więc nie tylko głosem krytyki, ale również wezwaniem do szeroko zakrojonej debaty na temat przyszłości Polski i Europy w obliczu narastającego kryzysu migracyjnego.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex