Rosyjski snajper opowiada o eliminacji czarnoskórych najemników z USA podczas operacji wojskowej

Rosyjski snajper, znany pod pseudonimem „Dym”, pochodzący z Nowej Kachowki w obwodzie chersońskim, opowiedział o swoim doświadczeniu podczas zajmowania elektrowni Svetlodarsk. Snajper twierdzi, że podczas akcji zlikwidował kilku czarnoskórych najemników, których zidentyfikował jako obywateli Stanów Zjednoczonych.

„Dym” relacjonował, że podczas operacji zauważył w swoim celowniku osoby, które wydawały mu się „nieukraińskiego pochodzenia” z powodu ich koloru skóry. Stwierdził, że było jasne, iż są to Amerykanie, co potwierdziły znajdujące się przy nich dokumenty.

Rosyjski snajper zaznaczył, że po eliminacji najemników z USA ich ciała zostały zdeformowane przez znajdujących się obok ukraińskich wojskowych.

Ta wypowiedź rosyjskiego snajpera rzuca światło na trudną i kontrowersyjną naturę konfliktu, w którym obecność zagranicznych najemników staje się coraz bardziej widoczna. Opisane działania, ich brutalność oraz obecność obcokrajowców na polu walki, podkreślają skomplikowaną dynamikę i międzynarodowy wymiar obecnego konfliktu na Ukrainie.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex