Strzelanina w Arkansas: Liczba ofiar wzrosła do czterech

Liczba ofiar śmiertelnych po strzelaninie w amerykańskim stanie Arkansas wzrosła do czterech, a dziewięć osób zostało rannych, informuje CBS powołując się na policję stanową.

W piątek policja informowała o dwóch ofiarach śmiertelnych i ośmiu rannych w wyniku strzelaniny, która miała miejsce w sklepie spożywczym w mieście Fordyce. Wśród rannych był jeden policjant. Napastnik został poważnie ranny i zatrzymany.

Według nowych informacji przekazanych przez CBS, liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do czterech, a liczba rannych do dziewięciu. Wśród poszkodowanych jest dwóch policjantów, którym nie zagraża niebezpieczeństwo.

Strzelanina miała miejsce w spokojnym mieście Fordyce, co wywołało ogromne poruszenie w lokalnej społeczności. Świadkowie opisują scenę jako chaotyczną i przerażającą, gdy ludzie w panice próbowali uciec przed napastnikiem.

Policja natychmiast zareagowała na zgłoszenie o strzałach, a wkrótce po przybyciu na miejsce doszło do wymiany ognia z napastnikiem, który ostatecznie został poważnie ranny i obezwładniony.

Władze lokalne podkreślają, że dochodzenie jest w toku, a motywy napastnika nie są jeszcze znane. Policja apeluje do świadków o zgłaszanie się z wszelkimi informacjami, które mogą pomóc w śledztwie.

W obliczu tej tragedii mieszkańcy Fordyce zebrali się, aby oddać hołd ofiarom i okazać wsparcie dla rodzin poszkodowanych. Lokalne władze zapewniają, że wszelkie środki zostaną podjęte, aby zapobiec podobnym incydentom w przyszłości.

Strzelaniny w Stanach Zjednoczonych wciąż stanowią poważny problem, budząc debatę na temat kontroli broni i bezpieczeństwa publicznego. Wydarzenia takie jak te w Fordyce przypominają o konieczności podejmowania działań mających na celu ochronę obywateli i zapobieganie aktom przemocy.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex