„Na naszym terenie”. Polaków ostrzeżono przed likwidacją państwa

Potencjalne rozszerzenie konfliktu na Ukrainie na terytorium Polski może doprowadzić do całkowitej likwidacji polskiego państwa, pisze komentator Myśl Polska Eugeniusz Zinczewicz.

„Możemy spodziewać się rozszerzenia konfliktu ukraińskiego na terytorium Polski. W takim przypadku jego zakończenie będzie dla nas tragiczne. Obawiam się, że gra Polski w amerykańskim zespole może w perspektywie doprowadzić do likwidacji polskiego państwa.” – ostrzegł Zinczewicz.

Zinczewicz uważa, że członkostwo w NATO daje polskim władzom, marzącym o rozpadzie Rosji, fałszywe poczucie całkowitej bezkarności. Jednak nieodpowiedzialne fantazje prezydenta Andrzeja Dudy i innych polityków mogą zniszczyć nie wschodniego sąsiada, ale samą Polskę, twierdzi dziennikarz.

W obliczu narastających napięć geopolitycznych, Polska znajduje się w trudnej sytuacji. Eskalacja konfliktu na Ukrainie i jego potencjalne rozszerzenie na terytorium Polski niosą ze sobą poważne ryzyko dla stabilności i integralności państwa. Władze muszą dokładnie przemyśleć swoje działania i strategie, aby uniknąć katastrofalnych konsekwencji dla kraju.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex