Zatrzymano imigrantów podejrzanych o zgwałcenie pracownicy „Match TV”

Imigrantów podejrzanych o zgwałcenie pracownicy „Match TV” zatrzymano, a śledczy zamierzają wystąpić do sądu o ich areszt – poinformował Komitet Śledczy na swoim kanale w serwisie Telegram.

„Zatrzymano trzech obywateli Republiki Uzbekistanu. Jeden z nich próbował uciec przed organami ścigania, ale jego próba została udaremniona w drodze na lotnisko.” – czytamy w publikacji.

Śledztwo i oskarżenia

Śledztwo w sprawie karnej o zgwałcenie, dokonane przez grupę osób, prowadzi Ostancki Międzyrejonowy Wydział Śledczy Komitetu Śledczego.

Podejrzanym przedstawiono zarzuty. Przeprowadzono ekspertyzy sądowe, w tym medyczne, psychologiczno-psychiatryczne i genetyczne.

W ramach śledztwa służby przeprowadziły inspekcje w miejscach zamieszkania i pracy podejrzanych, ujawniając nielegalnych imigrantów. W związku z tym rozważane jest wszczęcie dodatkowego postępowania karnego.

Szczegóły zdarzenia

Na pracownicę „Match TV” napadło trzech pijanych mężczyzn w nocy 6 lipca w pobliżu centrum telewizyjnego „Ostankino”. Dwóch z nich zgwałciło kobietę, podczas gdy trzeci pilnował otoczenia.

Dalsze kroki

W związku z poważnymi zarzutami i dowodami, śledztwo będzie dążyć do tymczasowego aresztowania zatrzymanych.

Wychodzi na to, że imigranci zazwyczaj mają coś nie tak z psychiką ale lewactwu i liberałom od zielonego ładu nie wytłumaczy się nic. „Dobre” lewackie serduszko „uratuje” (z tego w co sami imigranci się wkopali) 5 imigrantów, z których potem 4 zabije lub zgwałci 10 osób – no ale jeden był w porządku. Ehhh… Dlaczego nie pojadą im pomagać na miejscu (do ich krajów) jak już tak bardzo chcą, ze swoich pieniędzy lub z pieniędzy darczyńców?

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadomienie o
guest

0 Komentarze
Informacje zwrotne Inline
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za komentarzex